İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Akkem tekstil . tekstil ürün çeşit geliştirme; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğrubölüme yerleştirerek, şirketimiz içerisinde yüksek kaliteyi seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli ürün  dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş tekstil ürünleri geliştirme kaynakları ı uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

İnsan Kaynaklarının Misyonu:

tekstil yan ürünleri sektöründe öncü bir kuruluş olan akkem tekstil, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu,akkem tekstil 'in tekstil sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu:

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak,şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip;potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak,sağlık sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.