Hakkımzda

En İyi Yönetim, En Az Risk Taşıyandır...
AKKEM TEKSTİL 19  yılında tekstil ürünleri üretim konusunda müşterilerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında hizmet konusu tekstil şirketlerine  giyim ürünleri ceplik kemer astarı gibi olan akkem tekstilin  bu hizmeti kısa bir süre içerisinde birçok tekstil şirketi tarafından benimsendi ve tanındı. akkem teksti tekstil sektörüne farklı konularda çözüm ortağı olmaya devam ederek kendisini sürekli geliştirdi ve yeniledi. Faaliyetini sürdürdüğü 20 yıl, ülkemizin tanınan  firması olma gücüne sahip akkem tekstil yeni deneyimler ve farklı sektörlerde iş imkanı kazandırdı. Bugün uzman kadrosu ve geniş ekibi ile kurumsal kimliğine kavuşmuş,erkek giyim , bayan giyim.  sektörleri başta olmak üzere ülkemizin büyük kuruluşlarına hizmet veren bir iş gücü destek firmasıdır. 

EKİBİMİZ

Kazanmak için birlikte yönetelim...
İstanbul geneline hizmet veren akkem teksti, geniş ve profesyonel kadrosu ile  süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmektedir. Sektör bazında uzmanlaşmış deneyimli ve kıdem ortalaması yüksek bir kadro ile çalışıyoruz. Yüksek Lisanslı ve tamamı üniversite mezunu olan gurur kaynağımız kaliteli iş gücümüz, sektördeki başarılı işlere attığımız imzanın sahibidir.

Kadromuzun büyük bir bölümünü SGK ve İş Hukukunu çok iyi bilen özlük ve bordro uzmanları ile konusunda eğitimli ve deneyimli işe alım uzmanları oluşturmaktadır.